• Zapisy do Przedszkola na rok szkolny 2024/2025

• Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Informujemy, iż od 01 marca 2024 r. do 22 marca 2024 r. ruszają zapisy do Gminnego Przedszkola „Dębowa Chatka” w Tychowie.

Rodzice zainteresowani zapisem dziecka do przedszkola wypełniają

Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola”.

Wypełnioną kartę wraz z załącznikami należy składać w przedszkolu

do 22 marca 2024 r. Karty i załączniki dostępne na stronie przedszkola

w zakładce DRUKI DO POBRANIA.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 5 lat zamieszkałe na terenie Gminy Tychowo.

dyr. mgr Genowefa Kuczmera

• Bal karnawałowy w przedszkolu

• Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 31.01.2024r. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły z Klaunami Kulkami którzy w rytm muzyki porywał ich do tańca, dzieci brały udział w najróżniejszych zabawach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.