• Dzień Rodziny

• Dnia 2 czerwca 2023 r. w Gminnym Przedszkolu "Dębowa Chatka" odbyło się Święto Rodziny. Jest to jedno                z najpiękniejszych uroczystości w przedszkolu, który jednoczy całe rodziny, a także  społeczność lokalną.                    Pani dyrektor Genowefa Kuczmera wraz Burmistrzem Robertem Falaną powitali przybyłych gości następnie przedszkolaki zachwyciły uczestników swoim występem artystycznym w postaci piosenek i wierszy.  Tego dnia uczestnicy uroczystości mogli skorzystać z wielu atrakcji, które zapewnili nam współpracujący z placówką przedsiębiorcy oraz instytucje tj. Komisariat Policji w Tychowie, OSPTychowo, Nadleśnictwo Tychowo, Arla Foods SA w Tychowie, Pommernfisch w Tychowie, GOSiK Tychowo, Kulek i Kulka, Filharmonia Koszalińska, Joanna Piecuch, która prowadzi w naszej placówce zajęcia dogoterapii oraz dmuchańce firmy  "Blinex".  Spotkanie uatrakcyjniły stoiska gastronomiczne ze słodkim poczęstunkiem, pajdą chleba i małosolnym ogórkiem oraz grillowaną kiełbasa i kaszanką, którą  zapewnili rodzice. W trakcie zabawy dzieci wraz z rodzicami zatańczyli "Belgijkę", a w międzyczasie można było skorzystać z przygotowanej fotobudki. Była to piękna uroczystość,  która poruszyła serca zgromadzonych gości.

M. Łopińska-Kubiczek