• Akcja "Góra Grosza"

• Sz. P. Informujemy, iż w ramach ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza" zebraliśmy kwotę 642,52 zł. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

• ZAPISY DO PRZEDSZKOLA GMINNEGO W TYCHOWIE NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Informujemy: zapisy do przedszkola rozpoczynamy od 1 marca 2023 r.

Osoby zainteresowane zapisem dziecka do przedszkola wypełniają kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola w terminie od 1 marca do 22 marca 2023 r. i składają w przedszkolu. Karta zgłoszenia dostępna na stronie internetowej przedszkola: przedszkoletychowo.edupage.org w zakładce „o szkole’’ druki do pobrania i w przedszkolu .

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 3 do 5 lat zamieszkałe na terenie Gminy Tychowo.

WAŻNE!

Dzieci kontynuujące edukację w przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji, Rodzice wypełniają deklarację o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej do 27 lutego 2023r. Druki do pobrania u wychowawcy.